Strona główna1 » Do kupienia w e-sklepie2 » Książki3 » Konfrontowanie chrześcijaństwa pozbawionego mocy - Charles H. Kraft
Konfrontowanie chrześcijaństwa pozbawionego mocy - Charles H. KraftKonfrontowanie chrześcijaństwa pozbawionego mocy - Charles H. Kraft
Konfrontowanie chrześcijaństwa pozbawionego mocy - Charles H. KraftKonfrontowanie chrześcijaństwa pozbawionego mocy - Charles H. Kraft

Konfrontowanie chrześcijaństwa pozbawionego mocy - Charles H. Kraft

Dostępność:Niedostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 14,50 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - przedpłata - 16,00 zł
Kurier - pobranie - 19,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 14,50 zł

Numer katalogowy:K-konfrontowanie

Stan produktu:Nowy

Cena: 36,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Konfrontowanie chrześcijaństwa pozbawionego mocy - Charles H. Kraft


 „Jedyny rodzaj chrześcijaństwa, jaki widzimy w Nowym Testamencie, to chrześcijaństwo z mocą”

Charles H. Kraft przedstawia biblijne, rozsądne argumenty w obronie posługiwania duchową mocą w dzisiejszych czasach. W pierwszej kolejności opisuje on, w jaki sposób sam osobiście doświadczył przemiany sposobu myślenia w odniesieniu do mocy udzielanej przez Jezusa do uzdrawiania i uwalniania innych ludzi, a następnie tłumaczy w bardzo przekonujący sposób, dlaczego każdy chrześcijanin powinien zostać skonfrontowany z owym „brakującym wymiarem”.

Niniejsza książka zainspiruje cię i wzmocni twoją wiarę w to, że Bóg ma moc, aby uzdrawiać i uwalniać ludzi z emocjonalnych zranień, prowadząc do prawdziwej przemiany
życia.

Chuck Kraft zadaje błyskotliwy cios miłosierdzia tym wszystkim, którzy próbują zaprzeczyć pełnej mocy Boga w dzisiejszym świecie.
C. Peter Wagner
rektor, Wagner Leadership Institute

Dr Kraft był konserwatywnym ewangelikalnym teologiem z niemałym już dorobkiem, kiedy przeszedł na drugą stronę barykady i stał się pełnym ognia charyzmatykiem. Z wielu angielskojęzycznych książek poruszających tematykę uwolnienia od demonicznych związań wybrałem właśnie tę pozycję, by polecić ją polskim pastorom, ponieważ napisał ją praktyk będący jednocześnie naukowcem.
pastor Józef Jasiński
Promised Land Ministries, Edmonton,
Kanada oraz Szkoła Uwolnienia 101 i 201

Charles H. Kraft potrafił sformułować proste zasady, które umożliwiają współczesnym chrześcijanom życie w mocy duchowej. Autor uważa, że przyjmując zbawienie, trzeba zrobić jeszcze jeden krok do wolności. Ta zasada jest bardzo bliska nauczaniu św. Augustyna, który sformułował taką tezę: kochaj i czyń co chcesz. To jest mądrość wyrwana z serca, które kocha, dlatego niczego się nie boi. Kto wydoskonali się w miłości niczego się już nie lęka, nawet demonów.
Ks. prof. zw. dr hab. Jan Przybyłowski
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

SPIS TREŚCI
Podziękowania 15
Wstęp 17
1. Walka duchowa: kluczowa kwestia 23
2. Światopogląd 43
3. Dziesięć kluczowych kwestii w chrześcijaństwie ewangelicznym 67
4. Rola doświadczenia 91
5. Nadużycia mocy duchowej 115
6. Nauka o rzeczywistości duchowej? 135
7. Trójwymiarowe chrześcijaństwo 157
8. Od nawrócenia do wolności 187
9. Partnerstwo i autorytet 203
10. Korzystanie z danej przez Boga władzy 217
11. Walka duchowa 243
12. Walka duchowa na poziomie ziemi 267
13. Walka duchowa na poziomie nadziemskim 289
14. Chcę dobrze zakończyć bieg 311
Bibliografia 327
Skorowidz rzeczowy 331
Notka biograficzna 339

O autorze:
Dr Charles H. Kraft jest od roku 1969 profesorem w Szkole Misji Światowych, działającej w ramach Seminarium Teologicznego Fullera w Pasadenie w Kalifornii, gdzie wykłada antropologię, komunikację, służbę modlitwy (uzdrowienie wewnętrzne) oraz walkę duchową. Ponadto uzyskał stopnie naukowe w następujących dziedzinach: Wheaton College (licencjat z antropologii), Seminarium Teologiczne Ashland (licencjat z teologii) i Hartford Seminary Foundation (doktorat
z lingwistyki antropologicznej). Jest prezesem organizacji Deep Healing Ministries i prowadzi seminaria na temat głębokiego uzdrowienia wewnętrznego, posługi uwolnienia oraz walki duchowej, zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i w różnych miejscach poza granicami kraju.
Chuck jest autorem dwudziestu trzech książek i licznych artykułów, które mówią na temat wzajemnych odniesień między chrześcijaństwem a kulturą i walką duchową. Są wśród nich takie pozycje, jak: „Christianity in Culture” [Chrześcijaństwo w kulturze], „Communication Theory for Christian Witness” [Teoria komunikacji a świadectwo chrześcijańskie], „Communication Jesus’ Way” [Komunikacja w stylu Jezusa], „Anthropology for Christian Witness” [Antropologia a świadectwo chrześcijańskie], „Christianity with Power” [Chrześcijaństwo z mocą], „Deep Wounds, Deep Healing” [Głębokie rany, głębokie uzdrowienie], „Defeating Dark Angels” [Zwycięstwo nad aniołami ciemności], „Behind Enemy Lines” [Za linią wroga], „I Give You Authority” [Daję wam władzę], „The Rules of Engagement” [Zasady walki] i „Culture, Communication and Christianity” [Kultura, komunikacja i chrześcijaństwo].
Chuck i jego żona Meg służyli jako misjonarze w Nigerii. Przed rozpoczęciem pracy w Seminarium Fullera Chuck przez pięć lat wykładał języki afrykańskie na Uniwersytecie Stanowym Michigan oraz Uniwersytecie Kalifornijskim (UCLA), specjalizując się w języku Hausa z północnej Nigerii. Chuck i Meg mają czwórkę dzieci i czternaścioro wnucząt.

Autor: Charles H. Kraft
Cena detaliczna: 36 zł
ISBN 978-83-61131-92-2
Format: A5
Oprawa: miękka
Liczba stron: 344
Patronat medialny: Radio Chrześcijanin

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.